Πρόγραμμα Εκλογής 7ης Ιουλίου 2019

Δελτία Τύπου | Τετάρτη, 03 Ιουλίου 2019 12:30

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΚΛΟΓΗΣ

Ο Δήμαρχος Ξυλοκάστρου – Ευρωστίνης

Έχοντας υπόψη:

  1. Τις διατάξεις του Ν. 3852/2010 «Νέα Αρχιτεκτονική της Αυτοδιοίκησης και της Αποκεντρωμένης Διοίκησης – Πρόγραμμα Καλλικράτης» (Α΄87), όπως τροποποιήθηκε, συμπληρώθηκε και ισχύει.
  2. Το Π.Δ. 26/2012 (ΦΕΚ 224/15-3-20112 Α΄) «Κωδικοποίηση σε ενιαίο κείμενο των διατάξεων της νομοθεσίας για την εκλογή βουλευτών» και ειδικότερα το άρθρο 56 αυτού.
  3. Την με αριθ. πρωτ. 175576/33274/28-6-2019 Προκήρυξη του κ. Αντιπεριφερειάρχη Κορινθίας με την οποία γνωστοποιήθηκαν οι συνδυασμοί κομμάτων και συνασπισμών κομμάτων οι οποίοι ανακηρύχθηκαν για τις γενικές βουλευτικές εκλογές της 7ης Ιουλίου 2019.
  4. Την με αριθ. πρωτ. οικ. 169963/32254/20-6-2019 Απόφαση του κ. Αντιπεριφερειάρχη Π.Ε. Κορινθίας περί «Καθορισμού των εκλογικών τμημάτων και καταστημάτων ψηφοφορίας για τη διενέργεια των γενικών βουλευτικών εκλογών της 7ης Ιουλίου 2019».

ΓΝΩΣΤΟΠΟΙΕΙ ΟΤΙ

Α. Για τις βουλευτικές εκλογές της 7ης Ιουλίου 2019 για την εκλογική περιφέρεια Κορινθίας ανακηρύχθηκαν οι παρακάτω συνδυασμοί κομμάτων και συνασπισμών κομμάτων:

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΙ ΚΟΜΜΑΤΩΝ ΚΑΙ ΣΥΝΑΣΠΙΣΜΩΝ ΚΟΜΜΑΤΩΝ

1. ΣΥΝΑΣΠΙΣΜΟΣ ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑΣ

· ΓΚΟΥΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Αποστόλου

· ΘΕΛΕΡΙΤΗ ΜΑΡΙΑ του Παναγιώτη

· ΠΕΤΡΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Κωνσταντίνου

· ΤΣΟΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Παύλου

· ΦΙΛΙΠΠΑΚΗ ΣΟΦΙΑ του Ανδρέα

· ΨΥΧΟΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κωνσταντίνου

2. ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ (ΝΔ)

· ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΡΑ ΣΟΦΙΑ του Παναγιώτη

· ΔΗΜΑΣ ΧΡΙΣΤΟΣ του Σταύρου

· ΚΟΛΛΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ταξιάρχου

· ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ του Ιωάννη

· ΣΟΥΚΟΥΛΗ – ΒΙΛΙΑΛΗ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ (ΜΑΡΙΛΕΝΑ) του Δημητρίου

· ΤΑΓΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Χρήστου

3. ΛΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ – ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ

· ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Εμμανουήλ

· ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ του Δημητρίου

· ΜΑΡΚΕΛΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του Αναστασίου

· ΣΕΪΤΑΝΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του Γεωργίου

· ΤΣΙΟΓΚΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του Αθανασίου

4. Κίνημα Αλλαγής (Πανελλήνιο Σοσιαλιστικό Κίνημα – Κίνημα Δημοκρατών Σοσιαλιστών - Ανανεωτική Αριστερά – Προοδευτικό Κέντρο – ‘’ ΕΔΕΜ’’ – Κινήσεις Πολιτών)

· ΑΝΔΡΕΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του Δημητρίου

· ΓΚΙΛΙΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Νικολάου

· ΔΗΜΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ του Νικολάου

· ΣΠΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ανέστη

· ΦΑΡΜΑΚΗ – ΓΚΕΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Γεωργίου

· ΧΑΝΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ηλία

5. ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ

· ΑΛΩΝΙΣΤΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ) του Αντωνίου

· ΚΑΖΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΘΙΠΠΗ του Αργυρίου

· ΚΕΛΛΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γερασίμου

· ΛΑΜΠΑΣ ΓΕ ΩΡΓΙΟΣ του Κωνσταντίνου

· ΜΠΟΖΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Βασιλείου

· ΤΖΕΚΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΙΒΗ) του Δημητρίου

6. ΕΝΩΣΗ ΚΕΝΤΡΩΩΝ

· ΜΑΡΑ ΑΝΝΑ του Νίκο

· ΜΠΟΥΛΟΓΕΩΡΓΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Αριστείδη

· ΤΟΜΑΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Μιλτιάδη

7. ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΩΝ ΔΙΕΘΝΙΣΤΩΝ ΕΛΛΑΔΑΣ (Ο.Κ.Δ.Ε.)

· ΕΡΗΜΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του Βλασίου

8. ΑΝΤ.ΑΡ.ΣΥ.Α.-ΑΝΤΙΚΑΠΙΤΑΛΙΣΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ για την ΑΝΑΤΡΟΠΗ – Μέτωπο της αντικαπιταλιστικής, επαναστατικής, κομμουνιστικής Αριστεράς και της ριζοσπαστικής Οικολογίας

· ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΧΑΡΙΛΑΟΣ του Παναγή

9. ΕΛΛΗΝΩΝ ΣΥΝΕΛΕΥΣΙΣ

· ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του Νικολάου

· ΚΑΝΕΛΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του Ηλία

· ΜΑΛΛΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Χρήστου

· ΜΠΑΡΛΑΜΠΑ ΕΛΕΝΗ του Κωνσταντίνου

10. ΕΡΓΑΤΙΚΟ ΕΠΑΝΑΣΤΑΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ - ΕΕΚ ΤΡΟΤΣΚΙΣΤΕΣ

· ΒΑΛΣΑΜΗ ΗΛΙΑΝΑ του Παύλου

11. ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΛΥΣΗ – ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΒΕΛΟΠΟΥΛΟΣ

· ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του Βασιλείου

· ΚΑΛΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Αθανασίου

· ΚΕΛΛΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αναστασίου

· ΜΑΥΡΙΑΣ ΜΑΡΚΟΣ του Παναγιώτη

· ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ του Ιωάννη

  • ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ του Ιωάννη

12. ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ (μαρξιστικό-λενινιστικό)

· ΚΑΜΑΡΕΤΣΟΥ ΜΑΡΙΑΝΑ του Λουδοβίκου

· ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Σπυρίδωνα

13. ΜΑΡΞΙΣΤΙΚΟ – ΛΕΝΙΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ

· ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Παναγιώτη

14. Ε.ΠΑ.Μ.-Α.Κ.Κ.ΕΛ συνασπισμός κομμάτων στον οποίο συμμετέχουν τα πολιτικά κόμματα: ΕΝΙΑΙΟ ΠΑΛΛΑΪΚΟ ΜΕΤΩΠΟ (Ε.ΠΑ.Μ.) και ΑΓΡΟΤΙΚΟ ΚΤΗΝΟΤΡΟΦΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ(Α.Κ.Κ.ΕΛ)

· ΑΡΕΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Φωτίου

· ΓΙΑΚΙΜΣΚΟΥΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Αθανασίου

· ΚΑΛΛΙΑΝΙΩΤΗ ΠΕΤΡΟΥΛΑ του Γεωργίου

· ΚΑΤΕΜΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΛΙΤΣΑ) του Δημητρίου

15. ΛΑΪΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ

· ΡΙΣΚΑ ΜΑΡΙΑΝΘΗ (ΜΑΙΡΗ) του Δημητρίου

· ΤΣΑΚΟΥΜΑΓΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αντωνίου

· ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Κωνσταντίνου

16. ΜέΡΑ25

· ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Βασιλείου

· ΒΟΥΖΟΥΝΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Μιλτιάδου

· ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗ ΜΑΡΙΑ του Αναστασίου

· ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΑΛΕΚΟΣ) του Δημητρίου

· ΚΥΡΙΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Σωτηρίου

· ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΠΙΝΙΚΗ του Χαράλαμπου

17. ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΞΑΝΑ – ΘΑΝΟΣ ΤΖΗΜΕΡΟΣ

· ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Αναστασίου

· ΚΑΨΟΥΡΟΥ ΜΑΡΙΑ του Ιωάννη

· ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του Παναγιώτη

· ΣΤΑΜΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Δημητρίου

18. ΠΛΕΥΣΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ – ΖΩΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ

v ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του Αθανασίου

ΜΕΜΟΝΩΜΕΝΟΣ ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ

v ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Μιλτιάδη

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΙ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΕΠΙΚΡΑΤΕΙΑΣ

v ΣΥΝΑΣΠΙΣΜΟΣ ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑΣ

1. ΒΑΣΙΛΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΒΑΣΙΛΗΣ) του Νικολάου

2. ΑΧΤΣΙΟΓΛΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ του Θεμιστοκλή

3. ΣΚΟΥΡΛΕΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΠΑΝΟΣ) του Βασιλείου

4. ΦΛΑΜΠΟΥΡΑΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Γερασίμου

5. ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΥ – ΣΑΚΟΡΑΦΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Αναστασίου

6. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΠΑΝ – ΠΑΝ) του Δημητρίου

7. ΜΟΣΚΩΦ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του Ηρακλή

8. ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΝΑΣΟΣ) του Κωνσταντίνου

9. ΛΑΖΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΓΙΩΤΑ) του Δημητρίου

10. ΚΑΛΔΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΚΩΣΤΑΣ) του Αποστόλου

11. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ του Κωνσταντίνου

12. ΓΑΛΑΝΑΚΗ-ΚΟΥΒΕΛΑ ΡΕΑ του Εμμανουήλ

v ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ (ΝΔ)

1. ΠΙΚΡΑΜΜΕΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Όθωνος

2. ΓΙΑΝΝΑΚΟΥ ΜΑΡΙΟΡΗ (ΜΑΡΙΕΤΤΑ) του Παναγιώτη

3. ΓΕΡΑΠΕΤΡΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Βασιλείου

4. ΘΕΟΔΩΡΙΚΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ) του Δημητρίου

5. ΤΑΡΑΝΤΙΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Δημητρίου

6. ΣΚΥΛΑΚΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Στεφάνου

7. ΓΚΑΓΚΑ ΑΣΗΜΙΝΑ (ΜΙΝΑ) του Χρήστου

8. ΜΠΟΤΣΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του Ευαγγέλου

9. ΜΑΡΙΟΛΗΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ του Δημητρίου

10. ΛΟΪΖΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΙΚΥ) του Αναστασίου

11. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΙΡΗ) του Δημητρίου

12. ΜΑΡΚΟΥΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου

v ΛΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ - ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ

1. ΓΕΡΟΝΤΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ – ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ροβέρτου – Τιμόθεου – Χριστόφορου

2. ΜΠΑΡΤΖΩΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου

3. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Αντύπα

4. ΧΡΥΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ – ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ του Νικολάου

5. ΜΠΟΥΤΣΙΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του Κωνσταντίνου

6. ΚΡΥΣΤΑΛΙΔΟΥ ΚΟΚΟΝΙΩ του Αποστόλου

7. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του Αντωνίου

8. ΚΑΛΛΙΑΜΠΑΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Αθανασίου

9. ΑΣΛΑΝΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ – ΕΥΡΙΔΙΚΗ του Μαυρουδή

10. ΑΝΔΡΗ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ (ΒΕΤΑ) του Ιωάννη

11. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Βασιλείου

12. ΠΑΠΑΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Στυλιανού

v Κίνημα Αλλαγής (Πανελλήνιο Σοσιαλιστικό Κίνημα – Κίνημα Δημοκρατών Σοσιαλιστών – Ανανεωτική Αριστερά – Προοδευτικό Κέντρο – ‘’ΕΔΕΜ’’- Κινήσεις Πολιτών)

1. ΚΑΜΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Βασιλείου

2. ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Λουκά

3. ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του Δημητρίου

4. ΜΠΟΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Βασιλείου

5. ΑΡΑΠΟΓΛΟΥ ΧΡΥΣΗ του Ανέστη

6. ΜΠΑΤΖΕΛΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ του Γεωργίου

7. ΓΛΥΝΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Στυλιανού

8. ΑΛΕΒΙΖΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑ του Γεωργίου

9. ΣΤΕΦΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ (ΕΦΗ) του Κωνσταντίνου

10. ΚΑΛΛΙΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του Περικλή

11. ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΠΑΥΛΟΣ του Μαρίνου

12. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Ανέστη

v ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ

1. ΠΑΠΑΡΗΓΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του Νικολάου

2. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ (ΜΑΚΗΣ) του Σπυρίδωνα

3. ΡΟΪΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Δημητρίου

4. ΡΙΤΣΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ (ΕΡΗ) του Ιωάννη

5. ΠΟΜΑΣΚΙ ΓΚΕΟΡΓΚΙ του Νίνο

6. ΤΑΣΣΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Τάσσου

7. ΠΑΠΑΣΩΤΗΡΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Σωτηρίου

8. ΔΑΓΚΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΙΒΗ) του Αθανασίου

9. ΜΑΥΡΟΚΕΦΑΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Βασιλείου

10. ΡΕΤΖΙΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του Χρήστου

11. ΡΑΖΟΥ ΛΟΥΙΖΑ του Σπυρογιάννη

12. ΜΙΚΡΟΥΤΣΙΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Στέργιου

v ΕΝΩΣΗ ΚΕΝΤΡΩΩΝ

1. ΚΑΤΣΙΦΑ ΕΡΜΙΟΝΗ του Ιωάννη

2. ΑΚΡΙΒΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Κωνσταντίνου

3. ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του Ιωάννη

4. ΑΛΜΠΑΚΡΙ ΑΝΟΥΑΡ του Μουζαφάρ

5. ΛΑΣΠΙΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Αποστόλου

6. ΑΘΑΝΑΣΟΓΛΟΥ ΜΙΧΑΗΛ του Αθανασίου

7. ΑΝΝΙΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΧΡΗΣΤΟΣ του Σπυρίδωνος

8. ΚΑΡΑΜΗΤΡΟΥ ΑΘΗΝΑ του Αθανασίου

9. ΙΩΑΝΝΙΔΗ ΘΩΜΑΪΔΑ του Χρήστου

10. ΓΑΛΑΚΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του Ιωάννη

v ΑΝΤ.ΑΡ.ΣΥ.Α. – ΑΝΤΙΚΑΠΙΤΑΛΙΣΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ για την ΑΝΑΤΡΟΠΗ –Μέτωπο της αντικαπιταλιστικής, επαναστατικής, κομμουνιστικής Αριστεράς και της ριζοσπαστικής Οικολογίας

1. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ του Δημητρίου

2. ΒΑΦΕΙΑΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του Χρήστου

3. ΓΑΝΙΑΡΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του Κωνσταντίνου

4. ΓΚΑΡΓΚΑΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΠΑΝΟΣ) του Χρίστου

5. ΚΑΤΣΙΑΜΠΟΥΡΑ ΑΣΠΑΣΙΑ (ΣΟΥΛΑ) του Νικολάου

6. ΚΟΝΤΟΜΑΡΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Ευτυχίου

7. ΜΑΡΚΕΤΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Αλεξάνδρου

8. ΜΠΑΛΙ ΜΝΤ ΤΖΑΚΙΡ ΧΟΣΣΑΪΝ του Λουτφάρ Ραχμάν

9. ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αλεξάνδρου

10. ΣΤΥΛΛΟΥ ΜΑΡΙΑ - ΕΡΣΗ του Σπυρίδωνος

11. ΧΑΓΙΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του Φωτίου

12. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΟΠΗ (ΠΟΠΗ) του Γεωργίου

v ΕΛΛΗΝΩΝ ΣΥΝΕΛΕΥΣΙΣ

1. ΧΡΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΙΣΤΕΑ του Παναγιώτη

2. ΜΠΑΜΠΑΝΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του Θεοδώρου

3. ΣΙΜΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Παναγιώτη

4. ΜΟΜΤΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Αντωνίου

v ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΛΥΣΗ - ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΒΕΛΟΠΟΥΛΟΣ

1. ΒΙΛΙΑΡΔΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Διονυσίου

2. ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του Ιωάννη

3. ΒΡΟΥΣΓΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου

4. ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αθανασίου

5. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΗΣΑΪΑΣ του Ιωάννη

6. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΟΡΑΛΙΑ του Χρήστου

7. ΠΕΤΡΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Χρήστου

8. ΠΛΕΥΡΙΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του Ιωάννη

9. ΤΖΙΤΖΙΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Μάριου

10. ΜΠΑΝΑΚΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του Κωνσταντίνου

11. ΜΠΟΛΑΡΗ ΠΑΓΩΝΑ του Παναγιώτη

12. ΠΑΠΑΓΑΡΥΦΑΛΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Λαζάρου

v Ε.Π.Α.Μ – Α.Κ.Κ.ΕΛ συνασπισμός κομμάτων στον οποίο συμμετέχουν τα πολιτικά κόμματα : ΕΝΙΑΙΟ ΠΑΛΛΑΪΚΟ ΜΕΤΩΠΟ (Ε.ΠΑ.Μ) και ΑΓΡΟΤΙΚΟ ΚΤΗΝΟΤΡΟΦΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ (Α.Κ.Κ.ΕΛ)

1. ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Σπυρίδωνος

2. ΚΟΚΟΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Φανουρίου

3. ΣΤΑΛΙΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Παναγιώτη

4. ΣΤΡΑΤΗΓΑΚΗ ΕΥΓΕΝΙΑ του Πέτρου

5. ΛΙΑΡΟΥΤΣΟΥ ΣΟΦΙΑ του Αντωνίου

v ΛΑΪΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ

1. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΕΣΘΗΜΑΝΗ (ΜΑΝΙΑ) του Θεόδωρου

2. ΚΑΛΥΒΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΑΛΕΚΟΣ) του Βασιλείου

3. ΜΠΟΛΑΡΗ ΜΑΡΙΑ του Βασιλείου

4. ΗΣΥΧΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ του Νικολάου

5. ΣΠΑΝΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του Κωνσταντίνου

6. ΤΑΤΣΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του Χρήστου

7. ΜΠΕΚΑΤΩΡΟΥ ΑΡΓΥΡΩ του Παναγιώτη

8. ΚΑΒΒΑΔΙΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ του Έκτορα

9. ΚΑΙΚΑ ΜΑΡΙΑ – ΧΡΙΣΤΙΝΑ (ΜΑΡΤΙΝΑ) του Γεωργίου

10. ΤΟΛΙΟΣ ΑΡΗΣ του Ιωάννη

11. ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗ ΙΩΑΝΝΑ του Νικολάου

12. ΛΑΦΑΖΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Γεωργίου

v ΜέΡΑ25

1. ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΠΕΠΗ) του Στυλιανού

2. ΛΥΜΠΕΡΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ του Κοσμά

3. ΒΕΝΕΤΣΑΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ (ΝΕΝΑ) του Νικολάου

4. ΜΑΝΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου

5. ΑΛΕΞΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Νικολάου

6. ΜΙΧΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ) του Νικολάου

7. ΚΟΛΟΤΟΥΡΟΥ ΣΟΦΙΑ του Κωνσταντίνου

8. ΜΠΙΣΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Ανδρέα

9. ΒΕΛΟΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του Αθανασίου

10. ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ιωάννη

11. ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ (ΛΙΛΑ) του Διονυσίου

12. ΞΥΛΟΥΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ (ΨΑΡΑΝΤΩΝΗΣ) του Γεωργίου

v ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΞΑΝΑ – ΘΑΝΟΣ ΤΖΗΜΕΡΟΣ
1. ΑΠΕΡΓΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Εμμανουήλ

2. ΤΣΑΚΙΡΗ ΚΑΘΟΛΙΚΗ του Στέργου

3. ΜΠΕΖΙΡΤΖΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του Βενιζέλου-Ελευθερίου

v ΠΛΕΥΣΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ – ΖΩΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ

1. ΚΑΖΑΜΙΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Στεφάνου

2. ΔΟΓΑΝΗ ΧΑΡΙΤΙΝΗ του Ιωάννη

3. ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου

4. ΠΑΤΣΙΑΝΤΑ ΕΥΓΕΝΙΑ – ΕΛΕΝΗ (ΕΝΗ) του Μαργαρίτη

5. ΡΟΓΚΑΝ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του Αδέλκη

6. ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΓΙΑΝΝΗΣ) του Νικολάου

Β. Η ψηφοφορία θα διενεργηθεί την7η Ιουλίου 2019, ημέρα Κυριακή, θα αρχίσει την 07:00 ώρα και θα λήξει την 19:00 ώρα, στα κατωτέρω εκλογικά καταστήματα, που έχουν ορισθεί με την αριθ. οικ. 169963/32254/20-6-2019 Απόφαση του κ. Αντιπεριφερειάρχη Π.Ε. Κορινθίας:

ΑΡΙΜΟΣ ΕΚΛΟΓΙΚΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ

ΤΟΠΟΘΕΣΙΑ ΕΚΛΟΓΙΚΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ

ΕΚΛΟΓΕΙΣ

198

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΔΕΡΒΕΝΙΟΥ

ΕΚΛΟΓ. ΔΙΑΜ ΔΕΡΒΕΝΙΟΥ
ΕΔΡΑ ΔΕΡΒΕΝΙ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

Από : ΑΓΓΕΛΕΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Εως : ΚΑΣΙΑΛΜΑ ΕΛΕΝΗ

199

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΔΕΡΒΕΝΙΟΥ

ΕΚΛΟΓ. ΔΙΑΜ ΔΕΡΒΕΝΙΟΥ
ΕΔΡΑ ΔΕΡΒΕΝΙ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

Από : ΚΑΤΖΟΥΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Εως : ΜΥΛΩΝΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

200

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΔΕΡΒΕΝΙΟΥ

ΕΚΛΟΓ. ΔΙΑΜ ΔΕΡΒΕΝΙΟΥ
ΕΔΡΑ ΔΕΡΒΕΝΙ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

Από : ΝΑΝΝΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ
Εως : ΨΥΧΡΑΜΗ ΜΑΡΙΚΑ

201

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΕΒΡΟΣΤΙΝΗΣ ΡΟΖΕΝΩΝ

ΕΚΛΟΓ. ΔΙΑΜ ΕΒΡΟΣΤΙΝΗΣ ΡΟΖΕΝΩΝ
ΕΔΡΑ ΕΒΡΟΣΤΙΝΗ-ΡΟΖΕΝΑ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

Από : ΑΔΑΜ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
Εως : ΚΟΥΛΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ

202

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΕΒΡΟΣΤΙΝΗΣ ΡΟΖΕΝΩΝ

ΕΚΛΟΓ. ΔΙΑΜ ΕΒΡΟΣΤΙΝΗΣ ΡΟΖΕΝΩΝ
ΕΔΡΑ ΕΒΡΟΣΤΙΝΗ-ΡΟΖΕΝΑ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

Από : ΚΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Εως : ΨΩΝΗ ΝΙΚΗ

203

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ

ΕΚΛΟΓ. ΔΙΑΜ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ
ΕΔΡΑ ΕΛΛΗΝΙΚΟ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

Από : ΑΛΟΓΟΓΙΑΝΝΗ ΑΡΕΤΗ
Εως : ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

204

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

ΕΚΛΟΓ. ΔΙΑΜ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΕΔΡΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

Από : ΑΛΟΓΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ
Εως : ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

205

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΛΥΓΙΑΣ

ΕΚΛΟΓ. ΔΙΑΜ ΛΥΓΙΑΣ
ΕΔΡΑ ΛΥΓΙΑ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

Από : ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
Εως : ΧΙΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

206

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΛΥΚΟΠΟΡΙΑΣ

ΕΚΛΟΓ. ΔΙΑΜ ΛΥΚΟΠΟΡΙΑΣ
ΕΔΡΑ ΛΥΚΟΠΟΡΙΑ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

Από : ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
Εως : ΚΟΚΙΟΠΟΥΛΟΣ ΞΕΝΟΦΩΝ

207

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΛΥΚΟΠΟΡΙΑΣ

ΕΚΛΟΓ. ΔΙΑΜ ΛΥΚΟΠΟΡΙΑΣ
ΕΔΡΑ ΛΥΚΟΠΟΡΙΑ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

Από : ΚΟΚΙΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ
Εως : ΨΩΜΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

208

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΥΡΓΟΥ

ΕΚΛΟΓ. ΔΙΑΜ ΠΥΡΓΟΥ
ΕΔΡΑ ΠΥΡΓΟΣ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

Από : ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
Εως : ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

209

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΣΑΡΑΝΤΑΠΗΧΟΥ

ΕΚΛΟΓ. ΔΙΑΜ ΣΑΡΑΝΤΑΠΗΧΟΥ
ΕΔΡΑ ΣΑΡΑΝΤΑΠΗΧΟ
ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ

Από : ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ
Εως : ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

210

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΣΤΟΜΙΟΥ

ΕΚΛΟΓ. ΔΙΑΜ ΣΤΟΜΙΟΥ
ΕΔΡΑ ΣΤΟΜΙΟ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

Από : ΑΓΓΟΥΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
Εως : ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ

211

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΧΕΛΥΔΟΡΕΟΥ

ΕΚΛΟΓ. ΔΙΑΜ ΧΕΛΥΔΟΡΕΟΥ
ΕΔΡΑ ΧΕΛΥΔΟΡΙ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

Από : ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Εως : ΨΥΧΟΓΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

212

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜ. ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΕΔΡΑ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟ
3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ

Από : ΑΒΝΤΟΥΛΗ ΜΑΡΚΕΛΑ
Εως : ΓΑΛΙΑΤΣΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

213

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜ. ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΕΔΡΑ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟ
3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ

Από : ΓΑΡΟΥΦΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
Εως : ΔΕΜΗ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ

214

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜ. ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΕΔΡΑ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟ
3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ

Από : ΔΕΜΗ ΜΑΡΙΑ
Εως : ΚΑΡΑΒΙΔΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

215

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜ. ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΕΔΡΑ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟ
3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ

Από : ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΥ ΕΛΕΝΗ
Εως : ΚΟΣΚΙΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑ

216

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜ. ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΕΔΡΑ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟ
3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ

Από : ΚΟΣΚΙΝΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
Εως : ΜΑΓΚΛΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

217

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜ. ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΕΔΡΑ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟ
3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ

Από : ΜΑΓΚΛΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Εως : ΜΠΑΛΑΦΟΥΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ

218

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜ. ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΕΔΡΑ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟ
3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ

Από : ΜΠΑΛΑΦΟΥΤΗ ΙΩΑΝΝΑ
Εως : ΠΑΝΑΓΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

219

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜ. ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΕΔΡΑ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟ
3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ

Από : ΠΑΝΑΓΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ
Εως : ΡΑΙΚΟΒΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

220

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜ. ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΕΔΡΑ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟ
3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ

Από : ΡΑΛΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
Εως : ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΔΙΑΜΑΝΤΩ

221

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜ. ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΕΔΡΑ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟ
3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ

Από : ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
Εως : ΤΣΙΠΟΥΡΑ ΘΕΟΔΩΡΑ

222

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜ. ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΕΔΡΑ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟ
3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ

Από : ΤΣΙΠΟΥΡΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
Εως : ΨΥΧΟΓΙΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΟΙ ΚΑΤΑΛΟΓΟΙ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ-ΕΥΡΩΣΤΙΝΗΣ

223

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΝΩ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΑΝΩ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΕΔΡΑ ΑΝΩ ΤΡΙΚΑΛΑ
ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ

Από : ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ
Εως : ΧΑΝΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

224

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΓΕΛΙΝΙΑΤΙΚΩΝ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡ. ΓΕΛΙΝΙΑΤΙΚΩΝ
ΕΔΡΑ ΓΕΛΙΝΙΑΤΙΚΑ- ΣΠΑΡΤΙΝΕΪΚΑ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

Από : ΑΓΑΠΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
Εως : ΨΕΥΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ

225

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΔΕΝΔΡΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΔΕΝΔΡΟΥ
ΕΔΡΑ ΔΕΝΔΡΟ
ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ

Από : ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
Εως : ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

226

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΖΕΜΕΝΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΖΕΜΕΝΟΥ
ΕΔΡΑ ΖΕΜΕΝΟ
ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ

Από : ΑΙΒΑΛΙΩΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
Εως : ΧΩΛΕΣΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ

227

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΘΑΛΕΡΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΘΑΛΕΡΟΥ
ΕΔΡΑ ΘΑΛΕΡΟ
ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ

Από : ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
Εως : ΨΥΛΛΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

228

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΘΡΟΦΑΡΙΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΘΡΟΦΑΡΙΟΥ
ΕΔΡΑ ΘΡΟΦΑΡΙ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

Από : ΑΙΒΑΛΙΩΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
Εως : ΧΟΛΝΤΕΝ ΑΙΜΙΛΙΑ ΠΑΥΛΙΝΑ

229

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΜΑΡΙΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ
ΕΔΡΑ ΚΑΜΑΡΙ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

Από : ΑΒΔΟΥΣΗ ΣΟΦΙΑ
Εως : ΜΙΣΣΥΡΗ ΑΝΔΡΙΑΝΗ

230

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΜΑΡΙΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ
ΕΔΡΑ ΚΑΜΑΡΙ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

Από : ΜΙΣΣΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Εως : ΧΡΥΣΙΚΟΥ ΜΑΡΙΑ

231

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΡΥΑΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΚΑΡΥΑΣ
ΕΔΡΑ ΚΑΡΥΑ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΡΥΩΤΙΚΩΝ

Από : ΑΓΓΕΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
Εως : ΜΠΑΛΗ ΙΩΑΝΝΑ

232

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΡΥΑΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΚΑΡΥΑΣ
ΕΔΡΑ ΚΑΡΥΑ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΡΥΩΤΙΚΩΝ

Από : ΜΠΑΜΠΗ ΒΙΟΛΕΤΑ
Εως : ΨΩΙΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

233

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΤΩ ΛΟΥΤΡΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΚΑΤΩ ΛΟΥΤΡΟΥ
ΕΔΡΑ ΚΑΤΩ ΛΟΥΤΡΟ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

Από : ΑΒΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Εως : ΨΥΛΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

234

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΤΩ ΣΥΝΟΙΚΙΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΚΑΤΩ ΣΥΝ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΕΔΡΑ ΚΑΤΩ ΣΥΝ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ

Από : ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
Εως : ΧΑΡΤΣΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

235

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΟΡΦΙΩΤΙΣΣΗΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΚΟΡΦΙΩΤΙΣΣΑΣ
ΕΔΡΑ ΚΟΡΦΙΩΤΙΣΣΑ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

Από : ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
Εως : ΤΣΑΤΣΑΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

236

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΛΑΓΚΑΔΑΙΙΚΩΝ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΛΑΓΚΑΔΑΙΙΚΩΝ
ΕΔΡΑ ΛΑΓΚΑΔΑΙΙΚΑ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

Από : ΒΑΛΙΜΗΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Εως : ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

237

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΑΝΝΑΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΜΑΝΝΑΣ
ΕΔΡΑ ΜΑΝΝΑ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

Από : ΑΙΝΑΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
Εως : ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ

238

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΑΝΝΑΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΜΑΝΝΑΣ
ΕΔΡΑ ΜΑΝΝΑ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

Από : ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ
Εως : ΧΡΥΣΑΝΘΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

239

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ
ΕΔΡΑ ΜΕΛΙΣΣΙ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

Από : ΑΒΔΟΥΣΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
Εως : ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

240

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΜΕΛΙΣΣΙΟΥ
ΕΔΡΑ ΜΕΛΙΣΣΙ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

Από : ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
Εως : ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

241

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΕΣΗΣ ΣΥΝΟΙΚΙΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΜΕΣΗΣ ΣΥΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΕΔΡΑ ΜΕΣΗ ΣΥΝ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ

Από : ΒΑΡΒΑΤΣΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Εως : ΦΡΑΓΚΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ

242

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΝΕΩΝ ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ Ν. ΒΡΥΣΟΥΛΩΝ
ΕΔΡΑ Ν. ΒΡΥΣΟΥΛΕΣ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

Από : ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
Εως : ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ

243

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΞΑΝΘΟΧΩΡΙΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΞΑΝΘΟΧΩΡΙΟΥ
ΕΔΡΑ ΞΑΝΘΟΧΩΡΙ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

Από : ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
Εως : ΤΣΑΤΣΑΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ

244

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡ. ΠΑΝΑΡΙΤΙΟΥ
ΕΔΡΑ ΠΑΝΑΡΙΤΙ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

Από : ΑΓΓΕΛΙΔΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ
Εως : ΧΑΤΖΗΣΠΥΡΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ

245

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΕΛΛΗΝΗΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΠΕΛΛΗΝΗΣ
ΕΔΡΑ ΠΕΛΛΗΝΗ
ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ

Από : ΑΓΓΕΛΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
Εως : ΧΑΝΙΑ ΜΑΡΙΝΑ

246

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΙΤΣΩΝ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΠΙΤΣΩΝ
ΕΔΡΑ ΠΙΤΣΑ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

Από : ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ
Εως : ΚΟΥΡΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

247

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΙΤΣΩΝ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΠΙΤΣΩΝ
ΕΔΡΑ ΠΙΤΣΑ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

Από : ΚΟΥΡΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Εως : ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ

248

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΡΕΘΙΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΡΕΘΙΟΥ
ΕΔΡΑ ΡΕΘΙ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

Από : ΑΛΕΙΦΤΗΡΑ ΑΝΤΩΝΙΑ
Εως : ΨΑΡΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

249

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΡΙΖΗΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΡΙΖΗΣ
ΕΔΡΑ ΡΙΖΑ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

Από : ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
Εως : ΨΕΥΤΕΛΛΗ ΕΛΕΝΗ

250

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΣΟΦΙΑΝΩΝ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΣΟΦΙΑΝΩΝ
ΕΔΡΑ ΣΟΦΙΑΝΑ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

Από : ΒΑΛΙΜΙΤΗ ΕΛΕΝΗ
Εως : ΤΡΙΑΝΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

251

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΣΤΥΛΙΩΝ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΣΤΥΛΙΩΝ
ΕΔΡΑ ΣΤΥΛΙΑ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

Από : ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ
Εως : ΧΑΡΤΣΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

252

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΣΥΚΕΑΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΣΥΚΕΑΣ
ΕΔΡΑ ΣΥΚΙΑ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

Από : ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Εως : ΨΑΡΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

Γ. Οι έδρες της Εκλογικής Περιφέρειας Κορινθίας ανέρχονται σε 4.

Το πρόγραμμα αυτό να τοιχοκολληθεί έξω από κάθε Κατάστημα ψηφοφορίας και στα δημοσιότερα μέρη του δήμου και των κοινοτήτων και των συνοικισμών αυτών.

Ο ΔΗΜΑΡΧΟΣ

ΗΛΙΑΣ ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ

    Διαβάστηκε 178 φορές

 

follow-facebook

follow-twitter

kanali

 

Επιλογές

Δημόσια Ηλεκτρονική Διαβούλευση

busines-directory_new

Εξερευνήστε τα Δημοτικά Διαμερίσματα του Δήμου Ξυλοκάστρου - Ευρωστίνης