Αθλητισμός

Αθλητισμός

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Επιτραπέζιας Αντισφαίρισης Β' Εθνικής στο Δερβένι.

1η, 2η και 3η αγωνιστική Επιτραπέζιας Αντισφαίρισης Β’ Εθνικης Δυτ.Ελλαδος.

Έναρξη λειτουργίας από Δευτέρα 1 Οκτωβρίου 2018.

2μερο Επιτραπέζιας Αντισφαίρισης στο Δερβένι Παρασκευή & Σάββατο 23 & 24 Μαρτίου

Σάββατο 17 Μαρτίου 2018

 

Ποδόσφαιρο Ανδρών-Α΄ ΕΠΣ Κορινθίας

  • 1.Γήπεδο «Σωτήρης Αγγελόπουλος»

Ώρα 15:00 Πανκαμαριακός- Αστέρας Δερβενίου

  • 2.Γήπεδο «Συνοικισμού»

Ώρα 15:00 ΑΟ ΠΑΣ Κόρινθος-Ηρακλής Ξυλοκάστρου

 

Μπάσκετ Ανδρών- Α1΄ ΕΣΚΑΚ

Κλειστό Γυμναστήριο «Ξυλοκάστρου»

Ώρα 19:00 ΑΟ Ξυλοκάστρου-ΑΟ Κοκκωνίου

 

Βόλλεϋ Πανκορασίδων-ΕΣΠΕΠ

Κλειστό Γυμναστήριο «Κιάτου»

Ώρα    Άρατος 1893-ΓΣ Απόλλων Ξυλοκάστρου

 

Ποδόσφαιρο Παίδων

  • 1.Γήπεδο «Γιάννης Στέφας»

Ώρα 09:15 ΑΟ Λουτράκι-Ηρακλής Ξυλοκάστρου

  • 2.Γήπεδο «Ζευγολατιού»

Ώρα 10:00 ΑΟ Ζευγολατιού-Πανκαμαριακός

 

Ποδόσφαιρο Νέων

Γήπεδο «Γιάννης Στέφας»

Ώρα 11:00 ΑΟ Λουτράκι-Ηρακλής Ξυλοκάστρου

 

Κυριακή 18 Μαρτίου 2018

 

Ποδόσφαιρο Ανδρών-Β΄ ΕΠΣ Κορινθίας

  • 1.Γήπεδο «Γαλατακίου»

Ώρα 15:00 Σαρωνικός Γαλατακίου-Πανεβροστινιακός

  • 2.Γήπεδο «Ζευγολατιού»

Ώρα 15:00 Άρης Βοχαϊκού-ΑΟ Λυκοποριάς

 

Βόλλεϋ Γυναικών-Τοπικό ΕΠΕΣΚ

Κλειστό Γυμναστήριο «Ξυλοκάστρου»

Ώρα     ΓΣ Απόλλων Ξυλοκάστρου-ΑΟ Αλκυών


Σάββατο 10 Μαρτίου 2018

 

Ποδόσφαιρο Ανδρών-Α΄ ΕΠΣ Κορινθίας

  • 1.Γήπεδο «Σωτήρης Αγγελόπουλος»

Ώρα 15:00 Ηρακλής Ξυλοκάστρου-ΑΟ Ζευγολατιού

  • 2.Γήπεδο «Σωτήρης Αγγελόπουλος»

Ώρα 15:00 Πανκαμαριακός-ΑΟ Σπαθοβουνίου

  • 3.Γήπεδο «Κώστας Βυζάς»

Ώρα 15:00 ΑΟ Αστέρας Δερβενίου-Ηρακλής Λεχαίου

 

Βόλλευ Ανδρών-Β΄ Εθνική ΕΣΠΕΠ

Κλειστό Γυμναστήριο «Ξυλοκάστρου»

Ώρα 18:00 ΑΟ Ξυλοκάστρου-ΓΣ Σπαρτιατικός

 

Μπάσκετ Ανδρών- Α1΄ ΕΣΚΑΚ

Κλειστό Γυμναστήριο «Ερμιόνης»

Ώρα 17:00 ΑΟ Ερμιόνης- ΑΟ Ξυλοκάστρου

 

Ποδόσφαιρο Παίδων

Γήπεδο «Γιάννης Στέφας»

Ώρα 15:00 Ισθμιακός-Ηρακλής Ξυλοκάστρου

 

Ποδόσφαιρο Νέων

Γήπεδο «Σωτήρης Αγγελόπουλος»

Ώρα 11:00 Ηρακλής Ξυλοκάστρου-Πρόοδος Αγ. Βασιλείου

 

 

Κυριακή 11 Μαρτίου 2018

 

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΒΟΛΛΕΥ

 

Μπάσκετ Παίδων

Κλειστό Γυμναστήριο «Ξυλοκάστρου»

Ώρα 15:00 ΑΟ Ξυλοκάστρου-Αργειακός Έσπερος

 

Σάββατο 3 Φεβρουαρίου 2018

 

Ποδόσφαιρο Ανδρών-Α΄ ΕΠΣ Κορινθίας

  • 1.Γήπεδο «Σωτήρης Αγγελόπουλος»

Ώρα 15:00 Ηρακλής Ξυλοκάστρου-Ελλάς Βέλου

  • 2.Γήπεδο «Γεώργιος Βάσσης»

Ώρα 15:00 Πανσολυγειακός- Πανκαμαριακός

  • 3.Γήπεδο «Σπαθοβουνίου»

Ώρα 15:00 ΑΟ Σπαθοβουνίου-Αστέρας Δερβενίου

 

Βόλλευ Ανδρών-Β΄ Εθνική ΕΣΠΕΠ

Κλειστό Γυμναστήριο «Κουκούλι» Πάτρας

Ώρα 19:30 ΑΣΠ Ερμής Πατρών-ΑΟ Ξυλοκάστρου

 

Μπάσκετ Ανδρών- Α1΄ ΕΣΚΑΚ

Κλειστό Γυμναστήριο «Ξυλοκάστρου»

Ώρα 19:30 ΑΟ Ξυλοκάστρου-Δόξα Αγ. Ανδριανού

 

Ποδόσφαιρο Παίδων

  1. 1.Γήπεδο «Σωτήρης Αγγελόπουλος»

Ώρα 09:15 Ηρακλής Ξυλοκάστρου-Πήγασος Κορίνθου

 

Ποδόσφαιρο Νέων

Γήπεδο «Σωτήρης Αγγελόπουλος»

Ώρα 11:00 Ηρακλής Ξυλοκάστρου-Πρόοδος Αγ. Βασιλείου

 

 

Κυριακή 4 Φεβρουαρίου 2018

 

Ποδόσφαιρο Ανδρών-Β΄ ΕΠΣ Κορινθίας

  • 1.Γήπεδο «Σωτήρης Αγγελόπουλος»

Ώρα 15:00 Πανεβροστινιακός – Ατρόμητος Χιλιομοδίου

  • 2.Γήπεδο «Κώστας Βυζάς»

Ώρα 15:00 ΑΟ Λυκοποριάς –ΠΑΣ Κύψελος

 

Ποδόσφαιρο Παίδων

Γήπεδο «Σωτήρης Αγγελόπουλος»

Ώρα 10:30 Πανκαμαριακός-Δάφνη Εξαμιλίων

 

Βόλλευ Γυναικών-Τοπικό Πρωτάθλημα ΕΣΠΕΠ

Κλειστό Γυμναστήριο «Ξυλοκάστρου»

Ώρα  17:00    ΓΣ Απόλλων Ξυλοκάστρου-Οίας Ναυπλίου

Αγωνιστική Δραστηριότητα Συλλόγων-Σωματείων Δήμου Ξυλοκάστρου-Ευρωστίνης

Σάββατο 3 Φεβρουαρίου 2018

Ποδόσφαιρο Ανδρών-Α΄ ΕΠΣ Κορινθίας
1.    Γήπεδο «Σωτήρης Αγγελόπουλος»
Ώρα 15:00 Ηρακλής Ξυλοκάστρου-Πανσολυγειακός
2.    Γήπεδο «ΔΑΚ Κορίνθου»
Ώρα 15:00 ΑΣ Κόρινθος 2006- Αστέρας Δερβενίου
3.    Γήπεδο «Άσσου»
Ώρα 15:00 Ολυμπιακός Άσσου-Πανκαμαριακός

Βόλλευ Ανδρών-Β΄ Εθνική ΕΣΠΕΠ
Κλειστό Γυμναστήριο «Κουκούλι» Πάτρας
Ώρα 19:30 ΑΣΠ Ερμής Πατρών-ΑΟ Ξυλοκάστρου

Μπάσκετ Ανδρών- Α1΄ ΕΣΚΑΚ
Κλειστό Γυμναστήριο «Λουτρακίου»
Ώρα 18:00 ΑΟ Ποσειδών Λουτρακίου-ΑΟ Ξυλοκάστρου

Βόλλευ Πανκορασίδων-ΕΣΠΕΠ
Κλειστό Γυμναστήριο «Ξυλοκάστρου»
Ώρα 20:00 ΓΣ Απόλλων Ξυλοκάστρου-ΑΣΠ Κόρινθος

Ποδόσφαιρο Παίδων
1.    Γήπεδο «Λουτρακίου»
Ώρα 09:15 ΑΟ Λουτρακίου-Ηρακλής Ξυλοκάστρου
2.    Γήπεδο «Κορίνθου»
Ώρα 10:30 ΑΣ Κόρινθος 2006-Πανκαμαριακός

Ποδόσφαιρο Νέων
Γήπεδο «Λουτρακίου»
Ώρα 11:00 ΑΟ Λουτρακίου-Ηρακλής Ξυλοκάστρου


Κυριακή 4 Φεβρουαρίου 2018

Μπάσκετ Παίδων - ΕΣΚΑΚ
Κλειστό Γυμναστήριο «Ξυλοκάστρου»
Ώρα 13:00 ΑΟ Ξυλοκάστρου - ΑΟ Ποσειδών Λουτρακίου

Ποδόσφαιρο Ανδρών-Β΄ ΕΠΣ Κορινθίας
1.    Γήπεδο «Κ. Διμηνιού»
Ώρα 15:00 Θύελλα Κ. Διμηνιού-ΑΟ Λυκοποριάς
2.    Γήπεδο «Κορίνθου»
Ώρα 15:00 Αστέρας Κορίνθου- Πανεβροστινιακός

Βόλλευ Γυναικών-Τοπικό Πρωτάθλημα ΕΣΠΕΠ
Κλειστό Γυμναστήριο «Κορίνθου»
Ώρα 15:00 ΠΑΟ Κορίνθου-ΓΣ Απόλλων Ξυλοκάστρου

Παρακαλούνται τα σωματεία να ενημερώνουν για τη δραστηριότητα τον κ.Σαλωνίτη Ιωάννη (2743360255).

Αγωνιστική Δραστηριότητα Συλλόγων-Σωματείων Δήμου Ξυλοκάστρου-Ευρωστίνης

 

Σάββατο 27 Ιανουαρίου 2018

 

Ποδόσφαιρο Α΄ Κατηγορίας ΕΠΣ Κορινθίας

  1. 1.Γήπεδο «Ζευγολατιού»

Ώρα 15:00 Αστέρας Δερβενίου-ΠΑΣ Κόρινθος

  1. 2.Γήπεδο «ΔΑΚ Κορίνθου»

Ώρα 15:00 ΑΣ Κόρινθος 2006-Ηρακλής Ξυλοκάστρου

  1. 3.Γήπεδο «Σωτήρης Αγγελόπουλος»

Ώρα 15:00 Πανκαμαριακός-Θύελλα Πετριού

 

Ποδόσφαιρο Παίδων

  1. 1.Γήπεδο «Σωτήρης Αγγελόπουλος»

Ώρα 10:30 Ηρακλής Ξυλοκάστρου-Αγ. Γεώργιος

  1. 2.Γήπεδο «Συνοικισμού»

Ώρα 09:45 Ακαδημία Λέχαιου-Πανκαμαριακός

 

Μπάσκετ Ανδρών Α΄ ΕΣΚΑΚ

Κλειστό Γυμναστήριο «Ξυλοκάστρου»

Ώρα 19:00 ΑΟ Ξυλοκάστρου-Πήγασος Άστρους

 

Βόλλευ Ανδρών Β΄ Εθνική

Κλειστό Γυμναστήριο «Ναύπακτου»

Ώρα 16:00 Ομόνοια Ναυπάκτου-ΑΟ Ξυλοκάστρου

Παρακαλούνται τα σωματεία να ενημερώνουν για τη δραστηριότητα τον κ.Σαλωνίτη Ιωάννη (2743360255).

Αγωνιστική Δραστηριότητα Συλλόγων-Σωματείων Δήμου Ξυλοκάστρου-Ευρωστίνης

 

Σάββατο 13 Ιανουαρίου 2018

 

Ποδόσφαιρο Α΄ Κατηγορίας ΕΠΣ Κορινθίας


Γήπεδο «Σωτήρης Αγγελόπουλος»

Ώρα 15:00 Ηρακλής Ξυλοκάστρου-Τενεάτης Αθικίων


Γήπεδο «Νεμέας»

Ώρα 15:00 Παννεμεατικός-Πανκαμαριακός


Γήπεδο «Κώστας Βυζάς»

Ώρα 15:00 Νέος Αστήρ Δερβενίου-ΑΟ Ισθμιακός


Βόλλεϋ Κορασίδων

Κλειστό Γυμναστήριο «Κιάτου»

Ώρα 15:30 Άρατος Κιάτου-ΓΣ Απόλλων Ξυλοκάστρου

 

Μπάσκετ Ανδρών Α΄ ΕΣΚΑΚ

Κλειστό Γυμναστήριο «Ξυλοκάστρου»

Ώρα 19:00 ΑΟ Ξυλοκάστρου-Άρατος 1893 ΑΟ Κιάτου

 

Βόλλεϋ Ανδρών Β’ Εθνική ΕΣΠΕΠ

Κλειστό Γυμναστήριο «Τόφαλος-Πάτρα»

Ώρα 18:30 ΑΓΣΠ Θησέας-ΑΟ Ξυλοκάστρου

 

 

Κυριακή 14 Ιανουαρίου 2018

 

Ποδόσφαιρο Β΄ Κατηγορίας ΕΠΣ Κορινθίας

Γήπεδο «Κώστας Βυζάς»

Ώρα 15:00 ΑΟ Λυκοποριάς- Πανεβροστινιακός

 

Τετάρτη 10 Ιανουαρίου 2018

 

Βόλλεϋ Γυναικών

Κλειστό Γυμναστήριο «Ναυπλίου»

Ώρα 11:00 ΑΟ-Αλκυών-ΓΣ Απόλλων Ξυλοκάστρου

 

Μπάσκετ Παίδων ΕΣΚΑΚ

Κλειστό Γυμναστήριο «Ξυλοκάστρου»

Ώρα 13:00 ΑΟ Ξυλοκάστρου-ΑΣ Νεμέας

 

Παρακαλούνται τα σωματεία να ενημερώνουν για τη δραστηριότητα τον κ.Σαλωνίτη Ιωάννη (2743360255).

<< Έναρξη < Προηγούμενο 1 2 3 4 5 Επόμενο > Τέλος >>
Σελίδα 1 από 5

Εξερευνήστε τα Δημοτικά Διαμερίσματα του Δήμου Ξυλοκάστρου - Ευρωστίνης