Αθλητισμός

Αθλητισμός

Σάββατο 6 Φεβρουαρίου 2016

Αγώνες Ποδοσφαίρου Πρωταθλήματος Α΄ Κατηγορίας Ανδρών

1. Γήπεδο Ποδοσφαίρου «Κώστας Βυζάς»

Ώρα 15:00 Ν. Αστήρ Δερβενίου - Θύελλα Πετρίου

2. Γήπεδο Ποδοσφαίρου «Εξαμιλίων»

Ώρα 15:00 Δάφνη Εξαμιλίων-Πανκαμαριακός

Αγώνας Ποδοσφαίρου Πρωταθλήματος Γ2΄ Κατηγορίας Ανδρών

1. Γήπεδο Ποδοσφαίρου «Κιάτου» πλαστικό

Ώρα 15:00 ΑΟ Ασπροκάμπου-ΑΟ Λυκοποριάς

Αγώνας Μπάσκετ Ανδρών

ΔΑΚ Άργους

Ώρα 19:00 Ατρέας ΓΣ Μυκηνών - ΑΟ Ξυλοκάστρου

Αγώνας Πρωταθλήματος Παίδων Ποδοσφαίρου

ΔΑΚ Κορίνθου

Ώρα 10:00 Πήγασος- ΠΑΟ Ηρακλής Ξυλοκάστρου

Κυριακή 7 Φεβρουαρίου 2016

Αγώνας Ποδοσφαίρου Πρωταθλήματος Β΄ Κατηγορίας Ανδρών

Γήπεδο Ποδοσφαίρου «Αρχαίας Κορίνθου»

Ώρα 15:00 Άρης Αρχ. Κορίνθου-ΠΑΟ Ηρακλής Ξυλοκάστρου

Αγώνας Ποδοσφαίρου Πρωταθλήματος Γ2΄ Κατηγορίας Ανδρών

Γήπεδο Ποδοσφαίρου «Πετριού»

Ώρα 15:00 Φωκάς Αρχ. Κλεωνών-Πανευρωστινιακός

Αγώνας Βόλεϊ Πανκορασίδων

Κλειστό Γυμναστήριο Αιγίου

Ώρα 15:00 ΑΟ Δόξα-ΓΣ Απόλλων Ξυλοκάστρου

Αγώνας Πρωταθλήματος Νέων Ποδοσφαίρου

Γήπεδο Ποδοσφαίρου Βέλου

Ώρα 10:00 Ελλάς Βέλου- ΠΑΟ Ηρακλής Ξυλοκάστρου

Παρακαλούμε επικοινωνείτε με τον υπεύθυνο Αθλητισμού και Αθλητικών Εγκαταστάσεων για την πλήρη ενημέρωση των δημοτών μας. Τηλ. : 6973652848

Σάββατο 30 Ιανουαρίου 2016

Αγώνας Μπάσκετ Ανδρών

Κλειστό Γυμναστήριο Ξυλοκάστρου

Ώρα 19:00 ΑΟ Ξυλοκάστρου-Ναύπλιο 2010

Αγώνας Βόλεϊ Πανκορασίδων

Κλειστό Γυμναστήριο Ξυλοκάστρου

Ώρα 15:00 ΓΣ Απόλλων Ξυλοκάστρου2 – ΓΑΣ Πανβοχαϊκός2

Αγώνες Βόλεϊ Ανδρών

Κλειστό Γυμναστήριο Ξυλοκάστρου

Ώρα 17:30 ΑΟ Ξυλοκάστρου-ΑΟ Οίαξ Ναυπλίου

Αγώνες Ποδοσφαίρου Πρωταθλήματος Α΄ Κατηγορίας Ανδρών

1. Γήπεδο Ποδοσφαίρου «Σωτήρης Αγγελόπουλος»

Ώρα 15:00 Πανκαμαριακός-ΣΦΛ Ολυμπιακός

2. Γήπεδο Ποδοσφαίρου «Ζευγολατιού»

Ώρα 15:00 ΑΟ Ζευγολατιού-Ν. Αστήρ Δερβενίου

Αγώνας Πρωταθλήματος Παίδων

Γήπεδο Ποδοσφαίρου «Σωτήρης Αγγελόπουλος»

Ώρα 09:15 ΠΑΟ Ηρακλής Ξυλοκάστρου-ΑΟ Λουτρακίου

Κυριακή 31 Ιανουαρίου 2016

Κλειστό Γυμναστήριο Ξυλοκάστρου

Ώρα 10:00-12:00 Σεμινάριο Διαιτητών/Κριτών Kickboxing Tatami Styles

Αγώνας Βόλεϊ Γυναικών

Κλειστό Γυμναστήριο Ξυλοκάστρου

Ώρα 20:00 ΓΣ Απόλλων Ξυλοκάστρου-ΓΕ Παναχαϊκή

Αγώνας Ποδοσφαίρου Πρωταθλήματος Β΄ Κατηγορίας Ανδρών

Γήπεδο Ποδοσφαίρου «Σωτήρης Αγγελόπουλος»

Ώρα 11:30 ΠΑΟ Ηρακλής Ξυλοκάστρου-Θύελλα Κ. Διμηνιού

Αγώνας Ποδοσφαίρου Πρωταθλήματος Γ2΄ Κατηγορίας Ανδρών

1. Γήπεδο Ποδοσφαίρου «Κώστας Βυζάς»

Ώρα 15:00 ΑΟ Λυκοποριάς –Απεσσας

2. Γήπεδο Ποδοσφαίρου «Ζευγολατιού»

Ώρα 15:00 Άρης Βοχαϊκού- Πανευρωστινιακός

Παρακαλούμε επικοινωνείτε με τον υπεύθυνο Αθλητισμού και Αθλητικών Εγκαταστάσεων για την πλήρη ενημέρωση των δημοτών μας. Τηλ. : 6973652848

Αγωνιστική Δραστηριότητα στις Αθλητικές Εγκαταστάσεις

Σάββατο 23 Ιανουαρίου 2016

Αγώνας Μπάσκετ Ανδρών

Κλειστό Γυμναστήριο Κιάτου

Ώρα 17:00 Άρατος 1893 Κιάτου - ΑΟ Ξυλοκάστρου

Αγώνας Βόλεϊ Πανκορασίδων

1. Κλειστό Γυμναστήριο Ξυλοκάστρου

Ώρα 15:00 ΓΣ Απόλλων Ξυλοκάστρου2 - ΑΟ Στρατηλάτης Αγ. Θεοδώρων

2. Κλειστό Γυμναστήριο Ξυλοκάστρου

Ώρα 17:00 ΓΣ Απόλλων Ξυλοκάστρου1 - ΑΟ Ακράτας

Αγώνες Ποδοσφαίρου Πρωταθλήματος Α΄ Κατηγορίας Ανδρών

1. Γήπεδο Ποδοσφαίρου «Κώστας Βυζάς»

Ώρα 15:00 Ν. Αστήρ Δερβενίου-Τενεάτης

2. Γήπεδο Ποδοσφαίρου «Χιλιομοδίου»

Ώρα 15:00 Ατρόμητος Χιλιομοδίου-Πανκαμαριακός

Αγώνας Παιδικού Ποδοσφαίρου

Γήπεδο Ποδοσφαίρου «Σωτήρης Αγγελόπουλος»

Ώρα 10:00 Ηρακλής Ξυλοκάστρου-Ακαδημία Λεχαίου

Αγώνας Ποδοσφαίρου Νέων

Γήπεδο Ποδοσφαίρου «Σωτήρης Αγγελόπουλος»

Ώρα 11:00 Ηρακλής Ξυλοκάστρου-Ακαδημία Λεχαίου

Κυριακή 24 Ιανουαρίου 2016

Αγώνας Βόλεϊ Γυναικών

Κλειστό Γυμναστήριο Λουτρακίου

Ώρα 15:00 ΑΟ Ποσειδών-ΓΣ Απόλλων Ξυλοκάστρου

Αγώνας Πρωταθλήματος Β΄ Κατηγορίας Ανδρών

Γήπεδο Ποδοσφαίρου «Ζευγολατιού»

Ώρα 15:00 Ταρσινά ΄97-ΠΑΟ Ηρακλής Ξυλοκάστρου

Αγώνας Πρωταθλήματος Γ2΄ Κατηγορίας Ανδρών

1. Γήπεδο Ποδοσφαίρου «Ευρωστίνης»

Ώρα 15:00 Πανευρωστινιακός-ΑΟ Λεχαίου

2. Γήπεδο Ποδοσφαίρου «Κρυονερίου»

Ώρα 15:00 Αετός Κρυονερίου-ΑΟ Λυκοποριάς

Παρακαλούμε επικοινωνείτε με τον υπεύθυνο Αθλητισμού και Αθλητικών Εγκαταστάσεων για την πλήρη ενημέρωση των δημοτών μας. Τηλ. : 6973652848

Αγωνιστική Δραστηριότητα στις Αθλητικές Εγκαταστάσεις

Σάββατο 16 Ιανουαρίου 2016

Αγώνας Μπάσκετ Ανδρών

Κλειστό Γυμναστήριο Αγ. Θεοδώρων

Ώρα 19:30 Α.Σ. Τηρών Αγ. Θεοδώρων - ΑΟ Ξυλοκάστρου

Αγώνες Πρωταθλήματος Α΄ Κατηγορίας Ανδρών

  1. Γήπεδο Ποδοσφαίρου «Σωτήρης Αγγελόπουλος» Ώρα 15:00 Πανκαμαριακός-Κόρινθος 06
  2. Γήπεδο Ποδοσφαίρου «Αρχαίας Κορίνθου»

Ώρα 15:00 Ηρακλής Λεχαίου –Ν. Αστήρ Δερβενίου

Κυριακή 17 Ιανουαρίου 2016

Αγώνας Βόλεϊ Γυναικών

Κλειστό Γυμναστήριο Ξυλοκάστρου

Ώρα 15:00 ΓΣ Απόλλων Ξυλοκάστρου-ΑΟ Ακράτας

Αγώνας Πρωταθλήματος Β΄ Κατηγορίας Ανδρών

Γήπεδο Ποδοσφαίρου «Σωτήρης Αγγελόπουλος»

Ώρα 15:00 ΠΑΟ Ηρακλής Ξυλοκάστρου-Πανσολυγειακός

Αγώνας Πρωταθλήματος Γ2΄ Κατηγορίας Ανδρών

Γήπεδο Ποδοσφαίρου «Κώστας Βυζάς»

Ώρα 15:00 ΑΟ Λυκοποριάς - Πανευρωστινιακός

Παρακαλούμε επικοινωνείτε με τον υπεύθυνο Αθλητισμού και Αθλητικών Εγκαταστάσεων για την πλήρη ενημέρωση των δημοτών μας. Τηλ. : 6973652848

Αγωνιστική Δραστηριότητα στις Αθλητικές Εγκαταστάσεις

Τετάρτη 13 Ιανουαρίου 2016

ΑΓΩΝΑΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ

Γήπεδο << Σωτήρης Αγγελόπουλος>> Ξυλοκάστρου Ώρα - 14:30

ΠΑΟ Ηρακλής Ξυλοκάστρου – Ολυμπιακός Λουτρακίου

Παρακαλούμε επικοινωνείτε με τον υπεύθυνο Αθλητισμού και Αθλητικών Εγκαταστάσεων για την πλήρη ενημέρωση των δημοτών μας. Τηλ. : 6973652848

Αγωνιστική Δραστηριότητα στις Αθλητικές Εγκαταστάσεις

Σάββατο 12 Δεκεμβρίου 2015

Αγώνες Πρωταθλήματος Α΄ Κατηγορίας Ανδρών

  1. Γήπεδο Ποδοσφαίρου «Νεμέας» Ώρα 15:00 Παννεμεατικός-Πανκαμαριακός
  2. Γήπεδο Ποδοσφαίρου «Κώστας Βυζάς» Ώρα 15:00 Ν. Αστήρ Δερβενίου-Κόρινθος ΄06

Αγώνας Πρωταθλήματος Β΄ Κατηγορίας Ανδρών

Γήπεδο Ποδοσφαίρου «Σωτήρης Αγγελόπουλος» Ώρα 15:00 ΠΑΟ Ηρακλής Ξυλοκάστρου-Πρόοδος Αγ. Βασιλείου

Αγώνας Μπάσκετ Ανδρών

Κλειστό Γυμναστήριο Ξυλοκάστρου

Ώρα 19:00 ΑΟ Ξυλοκάστρου-ΑΟ Αργοναύτης

Αγώνας Βόλεϊ Ανδρών

Κλειστό Γυμναστήριο Πύργου Ηλείας Ώρα 17:00 ΑΕ Λεχαινών-ΑΟ Ξυλοκάστρου

Κυριακή 13 Δεκεμβρίου 2015

Αγώνες Πρωταθλήματος Γ2΄ Κατηγορίας Ανδρών

  1. Γήπεδο Ποδοσφαίρου «Αρχ. Φενεού» Ώρα 15:00 Πανφενεατικός-Πανευρωστινιακός
  2. Γήπεδο Ποδοσφαίρου «Πετρίου» Ώρα 15:00 Φωκάς Αρχ. Κλεωνών-ΑΟ Λυκοποριάς

Αγώνας Ποδοσφαίρου Β' Εθνικής Γυναικών

Γήπεδο Ποδοσφαίρου «Σωτήρης Αγγελόπουλος» Ώρα 15:00 ΠΑΣ Ροδιά Ξυλοκάστρου-ΑΕ Μεσολογγίου

Αγώνας Βόλεϊ Γυναικών

Κλειστό Γυμναστήριο Παναχαϊκής Ώρα 13:00 ΓΣ Απόλλων Ξυλοκάστρου-ΑΟ Ποσειδών Λουτρακίου

Παρακαλούμε επικοινωνείτε με τον υπεύθυνο Αθλητισμού και Αθλητικών Εγκαταστάσεων για την πλήρη ενημέρωση των δημοτών μας. Τηλ. : 6973652848

Αγωνιστική Δραστηριότητα στις Αθλητικές Εγκαταστάσεις

Σάββατο 5 Δεκεμβρίου 2015

Αγώνες Πρωταθλήματος Α΄ Κατηγορίας Ανδρών

1. Γήπεδο Ποδοσφαίρου «Σωτήρης Αγγελόπουλος»Ώρα 15:00 Πανκαμαριακός-Ελλάς Βέλου

2. Γήπεδο Ποδοσφαίρου «Τραγάνας Κιάτου»Ώρα 15:00 Πέλοπας Κιάτου- Ν. Αστήρ Δερβενίου

Αγώνας Μπάσκετ Ανδρών

Κλειστό Γυμναστήριο Ερμιόνης Ώρα 17:00 ΑΟ Ερμιόνης-ΑΟ Ξυλοκάστρου

Κυριακή 6 Δεκεμβρίου 2015

Αγώνας Κυπέλλου Ελλάδος Γυναικών

Γήπεδο Ποδοσφαίρου «Σωτήρης Αγγελόπουλος» Ώρα 15:00 ΠΑΣ Ροδιά Ξυλοκάστρου-Ολυμπιάδα Υμηττού

Αγώνας Βόλεϊ Ανδρών

Κλειστό Γυμναστήριο Ξυλοκάστρου Ώρα 19:00 ΑΟ Ξυλοκάστρου-ΓΣ Σπαρτιάτικος

Αγώνας Βόλεϊ Γυναικών

Κλειστό Γυμναστήριο Ξυλοκάστρου Ώρα 13:00 ΓΣ Απόλλων Ξυλοκάστρου-ΑΟ Ποσειδών Λουτρακίου

Αγώνας Μπάσκετ Παίδων

Κλειστό Γυμναστήριο Ξυλοκάστρου Ώρα 15:00 ΑΟ Ξυλοκάστρου-ΚΑΟΚ Κορίνθου

Αγώνας Πρωταθλήματος Β΄ Κατηγορίας Ανδρών

Γήπεδο Ποδοσφαίρου «Σολομού» Ώρα 15:00 ΠΑΟ Κουταλά- ΠΑΟ Ηρακλής Ξυλοκάστρου

Αγώνες Πρωταθλήματος Γ2΄ Κατηγορίας Ανδρών

1. Γήπεδο Ποδοσφαίρου «Ευρωστίνης» Ώρα 15:00 Πανευρωστινιακός-Νέοι Στιμάγκας

2. Γήπεδο Ποδοσφαίρου «Αρχαίας Κορίνθου» Ώρα 15:00 ΑΙΑΣ Κορίνθου-ΑΟ Λυκοποριάς

Παρακαλούμε επικοινωνείτε με τον υπεύθυνο Αθλητισμού και Αθλητικών Εγκαταστάσεων για την πλήρη ενημέρωση των δημοτών μας. Τηλ. : 6973652848

Αγωνιστική Δραστηριότητα στις Αθλητικές Εγκαταστάσεις

Σάββατο 28 Νοεμβρίου 2015

Αγώνες Πρωταθλήματος Α΄ Κατηγορίας Ανδρών

  1. Γήπεδο Ποδοσφαίρου «Κώστας Βύζας»Ώρα 15:00 Ν. Αστήρ Δερβενίου – ΠΑΣ Κύψελος
  2. Γήπεδο Ποδοσφαίρου «Συνοικισμού Κορίνθου»Ώρα 15:00 ΠΑΣ Κόρινθος – Πανκαμαριακός

Αγώνας Βόλεϊ Πανκορασίδων

Κλειστό Γυμναστήριο Ξυλοκάστρου Ώρα 15:00 ΓΣ Απόλλων Ξυλοκάστρου – Άρατος 1893

Αγώνας Μπάσκετ Ανδρών

Κλειστό Γυμναστήριο ΞυλοκάστρουΏρα 17:00 ΑΟ Ξυλοκάστρου-ΑΟ Κρανιδίου

Κυριακή 29 Νοεμβρίου 2015

Αγώνας Πρωταθλήματος Β΄ Κατηγορίας Ανδρών

Γήπεδο Ποδοσφαίρου «Σωτήρης Αγγελόπουλος»Ώρα 15:00 ΠΑΟ Ηρακλής Ξυλοκάστρου - Σαρωνικός

Αγώνες Πρωταθλήματος Γ2΄ Κατηγορίας Ανδρών

  1. Γήπεδο Ποδοσφαίρου «Ασπρόκαμπου»Ώρα 15:00 Ασπρόκαμπος- Πανευρωστινιακός
  2. Γήπεδο Ποδοσφαίρου «Κώστας Βυζάς»Ώρα 15:00 ΑΟ Λυκοποριάς-ΑΟ Λαύκα

Αγωνιστική Δραστηριότητα στις Αθλητικές Εγκαταστάσεις

Σάββατο 21 Νοεμβρίου 2015

Αγώνας Πρωταθλήματος Α΄ Κατηγορίας Ανδρών

Γήπεδο Ποδοσφαίρου «Σωτήρης Αγγελόπουλος» Ώρα 15:00 Πανκαμαριακός - Ν. Αστήρ Δερβενίου

Αγώνας Πρωταθλήματος Β΄ Κατηγορίας Ανδρών

Γήπεδο Ποδοσφαίρου «Εξαμιλίων» Ώρα 15:00 Αγ. Γεώργιος - Ηρακλής Ξυλοκάστρου

Αγώνας Μπάσκετ Ανδρών

Γήπεδο ΔΑΚ Κορίνθου Ώρα 17:00 Μέθανα ΑΠΟ - ΑΟ Ξυλοκάστρου

Αγώνας Βόλεϊ Πανκορασίδων

Κλειστό Γυμναστήριο Ξυλοκάστρου Ώρα 16:00 ΓΣ Απόλλων 2 – ΑΣΠ Κόρινθος 2

Κυριακή 22 Νοεμβρίου 2015

Αγώνας Πρωταθλήματος Ποδοσφαίρου Β΄ Εθνικής Γυναικών

Γήπεδο Πύργου Ηλείας Ώρα 15:00 Πανηλειακός – ΠΑΣ Ροδιά Ξυλοκάστρου

Αγώνες Πρωταθλήματος Γ2΄ Κατηγορίας Ανδρών

  1. Γήπεδο Ποδοσφαίρου «Ευρωστίνης» Ώρα 15:00 Πανευρωστινιακός - Απεσσας
  2. Γήπεδο Ποδοσφαίρου «Αρχ. Φενεού» Ώρα 15:00 Πανφενεατικός - ΑΟ Λυκοποριάς

Αγώνας Μπάσκετ Παίδων

Κλειστό Γυμναστήριο Ξυλοκάστρου Ώρα 13:00 ΑΟ Ξυλοκάστρου-Ποσειδών ΑΟ

Αγωνιστική Δραστηριότητα στις Αθλητικές Εγκαταστάσεις

Σάββατο 14 Νοεμβρίου 2015

Αγώνας Μπάσκετ Ανδρών

  1. Κλειστό Γυμναστήριο Ξυλοκάστρου Ώρα 17:00 Α.Ο. Ξυλοκάστρου-Γ.Σ. Ατρέας Μυκηνών

«ΕΛΑΤΕ ΣΤΟ ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΝΑ ΕΝΙΣΧΥΣΕΤΕ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ»

Αγώνας Παιδικού Πρωταθλήματος

  1. Γήπεδο Ποδοσφαίρου «Σωτήρης Αγγελόπουλος» Ώρα 11:00 ΠΑΟ Ηρακλής Ξυλοκάστρου-Ολυμπιακός Άσσου

Αγώνες Πρωταθλήματος Α΄ Κατηγορίας Ανδρών

  1. Γήπεδο Ποδοσφαίρου «Κώστας Βυζάς» Ώρα 15:00 Αστέρας Δερβενίου-Παννεμεατικός
  2. Γήπεδο Ποδοσφαίρου «Πετρίου» Ώρα 15:00 Θύελλα Πετρίου-Πανκαμαριακός

Αγώνας Πρωταθλήματος Β΄ Κατηγορίας Ανδρών

  1. Γήπεδο Ποδοσφαίρου «Σωτήρης Αγγελόπουλος» Ώρα 15:00 ΠΑΟ Ηρακλής Ξυλοκάστρου-Αγ.Θεόδωροι

Κυριακή 15 Νοεμβρίου 2015

Αγώνες Πρωταθλήματος Γ2΄ Κατηγορίας Ανδρών

  1. Γήπεδο Ποδοσφαίρου «Κώστας Βυζάς» Ώρα 15:00 Α.Ο. Λυκοποριάς - Νέοι Στιμάγκας
  2. Γήπεδο Ποδοσφαίρου «Κρυονερίου» Ώρα 15:00 Αετός Κρυονερίου - Πανεβροστινιακός

Αγώνας Μπάσκετ Παιδικό

  1. Ώρα 11:00 Διαγόρας Βέλoυ-Α.Ο. Ξυλοκάστρου
<< Έναρξη < Προηγούμενο 1 2 3 4 5 Επόμενο > Τέλος >>
Σελίδα 4 από 5

Εξερευνήστε τα Δημοτικά Διαμερίσματα του Δήμου Ξυλοκάστρου - Ευρωστίνης