Ανακοίνωση
09 Ιανουαρίου 2023
![](/templates/yootheme/cache/b1/Anakoinoseis-b18cac63.jpeg)
H Δημοτική Αρχή όπως και το σύνολο του προσωπικού μας, εκφράζουμε τη βαθειά οδύνη μας για τον αναπάντεχο χαμό της εργαζόμενης μας, Ελένης Καραγιάννη, μιας άξιας βιοπαλαίστριας και μητέρας τεσσάρων παιδιών.
Ο απροσδόκητος θάνατός της μας έχει όλους συνταράξει, ιδίως όπως αυτός επήλθε. Ωστόσο, δηλώνουμε ότι η Αρχή μας θα σταθεί, με κάθε δυνατό τρόπο και μέσο, πλάι στην οικογένειά της και ιδίως στα ανήλικα τέκνα της.
Πάνω απ’ όλα, αυτή τη στιγμή προέχει όλοι μας να σεβαστούμε τον ανείπωτο πόνο της οικογένειας, η οποία δεν έχει ακόμη αποχαιρετήσει οριστικά τον άνθρωπό της και σιωπηλά να είμαστε δίπλα τους στις τραγικές γι’ αυτούς στιγμές.
Κατηγορία
Επικοινωνία
-
Τηλεφωνικό κέντρο: 2743360200
-
Γραμματεία: 2743360201
-
e-mail:
Αυτή η διεύθυνση Email προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Σχετικά άρθρα
Μέτρα ασφάλειας των πολιτών στον ήλιο και τον καύσωνα
26 Ιουλίου 2024
"ΧΙΟΝΑΤΗ into the woods" σε Ξυλόκαστρο και Δερβένι
25 Ιουλίου 2024
Έρχεται… Ο Μιχάλης Χατζηγιάννης στο Ξυλόκαστρο!
24 Ιουλίου 2024
Ρεμπέτικες Ιστορίες | 22 & 23 Ιουλίου 2024
22 Ιουλίου 2024
Tην Παρασκευή η αγαπημένη Γλυκερία μάς χάρισε μία μαγική βραδιά
22 Ιουλίου 2024
6ο Φεστιβάλ Φιλαρμονικών
19 Ιουλίου 2024
Κινηματογράφος «ΤΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ» | Πρόγραμμα Ταινιών
17 Ιουλίου 2024