Ευχές Πάσχα από τους Μαθητές του Ειδικού Σχολείου Συκιάς προς τον Δήμαρχο
29 Απριλίου 2024
![](/templates/yootheme/cache/5f/eidiko.sxoleio-5f46c202.jpeg)
Ο Δήμαρχος κ. Βλάσιος Τσιώτος υποδέχτηκε με χαρά τους μαθητές του Ειδικού Δημοτικού Σχολείου Συκιάς, οι οποίοι επισκέφθηκαν το γραφείο του για να του ευχηθούν Καλό Πάσχα.
Οι μικροί επισκέπτες προσέφεραν όμορφες πασχαλινές κατασκευές και γλυκά, ενώ ο Δήμαρχος αφιέρωσε αρκετό χρόνο για να συνομιλήσει μαζί τους, καθώς και με τους δασκάλους που τους συνόδευαν, εκφράζοντας τις ευχές του για Καλό Πάσχα.
Επίσης, τις ευχές του προς τα παιδιά έστειλε και ο Αντιδήμαρχος Κοινωνικής Πολιτικής κ. Χρήστος Κολοκυθάς, ο οποίος παρευρέθηκε στην εν λόγω επίσκεψη.
Κατηγορία
Επικοινωνία
-
Τηλεφωνικό κέντρο: 2743360200
-
Γραμματεία: 2743360201
-
e-mail:
Αυτή η διεύθυνση Email προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Σχετικά άρθρα
Μέτρα ασφάλειας των πολιτών στον ήλιο και τον καύσωνα
26 Ιουλίου 2024
"ΧΙΟΝΑΤΗ into the woods" σε Ξυλόκαστρο και Δερβένι
25 Ιουλίου 2024
Έρχεται… Ο Μιχάλης Χατζηγιάννης στο Ξυλόκαστρο!
24 Ιουλίου 2024
Ρεμπέτικες Ιστορίες | 22 & 23 Ιουλίου 2024
22 Ιουλίου 2024
Tην Παρασκευή η αγαπημένη Γλυκερία μάς χάρισε μία μαγική βραδιά
22 Ιουλίου 2024
6ο Φεστιβάλ Φιλαρμονικών
19 Ιουλίου 2024
Κινηματογράφος «ΤΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ» | Πρόγραμμα Ταινιών
17 Ιουλίου 2024