Επίσκεψη των δυο ΚΑΠΗ του Δήμου Ξυλοκάστρου Ευρωστίνης στην 70η Έκθεση Ανθοκομικής Κηφισιάς
30 Μαΐου 2024
![](/templates/yootheme/cache/cb/kapi.kifisia1-cb9bc8ed.jpeg)
Την 70η Έκθεση Ανθοκομικής Κηφισιάς επισκέφθηκαν τα δυο ΚΑΠΗ του Δήμου Ξυλοκάστρου Ευρωστίνης ανταποκρινόμενα στην πρόσκληση των τεσσάρων ΚΑΠΗ του Δήμου Κηφισιάς.
Η υποδοχή, η φιλοξενία αλλά και η ξενάγηση εντός της έκθεσης υπήρξε εξαιρετικά θερμή. Ο Aντιδήμαρχος Κοινωνικής Πολιτικής του Δήμου Ξυλοκάστρου Ευρωστίνης Χρήστος Κολοκυθάς αντάλλαξε αναμνηστικά δώρα με την αντιδήμαρχο Ανθοκομικής του Δήμου Κηφισιάς, Έλενας Χρονοπούλου, ενώ επισφραγίστηκαν μελλοντικά σχέδια σύμπραξής τους, στα οποία εντάσσεται και αδελφοποίηση μεταξύ των ΚΑΠΗ των δύο Δήμων.
Κατηγορία
Επικοινωνία
-
Τηλεφωνικό κέντρο: 2743360200
-
Γραμματεία: 2743360201
-
e-mail:
Αυτή η διεύθυνση Email προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Σχετικά άρθρα
Μέτρα ασφάλειας των πολιτών στον ήλιο και τον καύσωνα
26 Ιουλίου 2024
"ΧΙΟΝΑΤΗ into the woods" σε Ξυλόκαστρο και Δερβένι
25 Ιουλίου 2024
Έρχεται… Ο Μιχάλης Χατζηγιάννης στο Ξυλόκαστρο!
24 Ιουλίου 2024
Ρεμπέτικες Ιστορίες | 22 & 23 Ιουλίου 2024
22 Ιουλίου 2024
Tην Παρασκευή η αγαπημένη Γλυκερία μάς χάρισε μία μαγική βραδιά
22 Ιουλίου 2024
6ο Φεστιβάλ Φιλαρμονικών
19 Ιουλίου 2024
Κινηματογράφος «ΤΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ» | Πρόγραμμα Ταινιών
17 Ιουλίου 2024