Δημοπρασία εκμίσθωσης ακινήτου του Φιλοπροοδευτικού Συνδέσμου Καρυάς
10 Αυγούστου 2023
![](/templates/yootheme/cache/55/Prokeryxeis-553d314d.jpeg)
Εκτίθεται σε φανερή, προφορική, πλειοδοτική δημοπρασία την Δευτέρα 21 Αυγούστου 2023 και ώρα 09:00 - 09:30 (λήξη παραλαβής προσφορών) ενώπιον τριών τουλάχιστον μελών του Διοικητικού Συμβουλίου του Φιλοπροοδευτικού Συνδέσμου Καρυάς, η εκμίσθωση ισογείου ακινήτου που βρίσκεται στην ορεινή Καρυά Κορινθίας του Δήμου Ξυλοκάστρου-Ευρωστίνης. Η δημοπρασία θα διεξαχθεί στο Κοινοτικό Κατάστημα Καρυωτίκων.
Σε περίπτωση που η δημοπρασία δεν πραγματοποιηθεί την παραπάνω ημερομηνία θα γίνει στις 25-8-2023, την ίδια ώρα και με τους ίδιους όρους.
Συνημμένα μπορείτε να δείτε τους όρους της αναλυτικής διακήρυξης
Κατηγορία
Σχετικά έγγραφα
Επικοινωνία
-
Τηλεφωνικό κέντρο: 2743360200
-
Γραμματεία: 2743360201
-
e-mail:
Αυτή η διεύθυνση Email προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.